Medewerkers

Prof. dr. Frans Verhey

Hoofd ACL
Hoogleraar neuropsychiatrie/ ouderenpsychiatrie

f.verhey@maastrichtuniversity.nl

Link naar publicaties

Dr. Marjolein de Vugt

Hoofd ACL
Universitair Hoofddocent
GZpsycholoog

m.devugt@maastrichtuniverity.nl

Link naar publicaties

Pauline Aalten

Universitair docent
p.aalten@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties

 

Lotte Berk

Promovendus
lotte.berk@maastrichtuniversity.nl

Lizzy Boots

Promovendus
l.boots@maastrichtuniversity.nl

Martin van Boxtel

Universitair Hoofddocent
martin.vanboxtel@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties

Isabelle Bos

Promovendus
isabelle.bos@maastrichtuniversity.nl

Alieske Dam

Promovendus  
alieske.dam@maastrichtuniversity.nl

Kay Deckers

Promovendus
kay.deckers@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties

Jeanette Dijkstra

Klinisch Psycholoog  
j.dijkstra@maastrichtuniversity.nl   

Whitney Freeze

Promovendus
w.freeze@maastrichtuniversity.nl

Harm van de Haar

Promovendus
hj.vandehaar@maastrichtuniversity.nl

Renske Hamel

Promovendus
r.hamel@maastrichtuniversity.nl

Tanja Hameleers

Neurotrainer
t.hameleers@mumc.nl 

Ron Handels

Postdoc onderzoeker
ron.handels@maastrichtuniversity.nl 
Link naar publicaties

Willemijn Jansen

Promovendus
willemijn.jansen@maastrichtuniversity.nl 

Els Ketelslegers

Secretariaat Alzheimer Centrum Limburg
e.ketelslegers@maastrichtuniversity.nl

Liselot Kerpershoek

Promovendus
liselot.kerpershoek@maastrichtuniversity.nl

Inge Klinkenberg

Onderzoeksassistente
Postdoc onderzoeker
inge.klinkenberg@maastrichtuniversity.nl

Rosalie van Knippenberg

Promovendus
r.vanknippenberg@maastrichtuniversity.nl

Sebastian Köhler

Senior onderzoeker
s.koehler@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties 

Carla Meesters

Onderzoeksmedewerker
carla.meesters@maastrichtuniversity.nl

Joany Millenaar

Promovendus
joany.millenaar@maastrichtuniversity.nl

Daniëlle Moens

Secretariaat 
d.moens@maastrichtuniversity.nl

Lisa Müller-Ehrenberg

Promovendus
l.muller-ehrenberg@maastrichtuniversity.nl

Jacqueline Olbers

jacqueline.olbers@mumc.nl

Rudolf Ponds

Professor Medische Psychologie
Klinisch neuropsycholoog
r.ponds@maastrichtuniversity.nl 

Astrid Quist

Onderzoeksmedewerker
a.quist@maastrichtuniversity.nl

Inez Ramakers

Postdoc onderzoeker
i.ramakers@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties 

Babette Reijs

Promovendus
babette.reijs@maastrichtuniversity.nl 

Syenna Schievink

Promovendus
s.schievink@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties 

Claudia Smeets

Onderzoeksassistente
claudia.smeets@maastrichtuniversity.nl

Stephanie Vos

Postdoc onderzoeker
s.vos@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties

Claire Wolfs

Postdoc onderzoeker
Psycholoog
claire.wolfs@maastrichtuniversity.nl
Link naar publicaties